9. september - 18. oktoober 2015

9.09 - 18.10 2015

>

E

T

K

N

R

L

P

<

Uudised

"Kuhu suundub Tallinna Arhitektuuribiennaal?": TAB 2017 infotund 16. veebruaril 

01.02.2016

Teisipäeval, 16. veebruaril kell 18 on kõik Tallinna Arhitektuuribiennaali kuraatorikonkursist ja järgmisest biennaalist huvitatud oodatud Eesti Arhitektuurikeskusesse (Põhja pst 27a, I korrus), kus TABi ümarlaua liikmed tutvustavad 2017. aasta suursündmuse kuraatorikonkursi võistlustingimusi, toimub varasemate TABide korraldajate ümarlaud ning räägime sellest, mida pooleteise aasta pärast algavalt biennaalilt veel oodata võiks.


Ajakava:

  • Tervitussõnad Raul Järg
  • TABi ümarlaua juht Villem Tomiste tutvustab võistlustingimusi
  • Räägime nendest TABi projektidest, mille ettevalmistused juba käivad: Veronika Valk ja Sille Pihlak
  • Vestlusring varasemate biennaalide kuraatoritega: Villem Tomiste, Aet Ader, Sille Pihlak / Siim Tuksam

Palume end registreerida SIIN või kirjutades aadressile info@tab.ee.

Hoia end infoga kursis: Facebooki sündmus

Eesti Arhitektuurikeskus kuulutas 15. jaanuaril välja kuraatorivõistluse, mille eesmärgiks on leida parim idee ja kuraator 2017. aasta sügisel toimuva, järjekorras neljanda TABi kuraatorinäitusele, sümpoosionile ning Tallinna visioonivõistlusele. Konkursi tähteaeg on 15. märts 2016.

Tallinna Arhitektuuribiennaal TAB on suurim Eestis toimuv arhitektuurisündmus, mis oma rahvusvahelisusega on ainuomaseks platvormiks ka lähiriikide arhitektuurimaailmas. TAB pakub sündmusteprogrammi nii valdkonna tippudele, alles alal tegutsemist alustavatele noortele professionaalidele kui tavakodanikest arhitektuurihuvilistele. Kuraatorivõistluse žürii ootab konkursile arhitektuurikeskseid, aktuaalseid, innovatiivseid ning kaasaegses arhitektuurimaailmas vastukaja tekitavaid ideid, mis on Eesti kontekstiga seotud. Võistlustingimused on kättesaadavad aadressil www.arhitektuurikeskus.ee/tab.

TABi toetavad Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn, Kultuuriministeerium. Arhitektuuribiennaali ümarlauda ning võistluse žüriisse kuuluvad Eesti Arhitektide Liidu, varasemate biennaalide meeskondade, Tallinna linna, kultuuriministeeriumi, Eesti Arhitektuurimuuseumi ning Eesti Kunstiakadeemia esindajad.

Lisainfo:

Triin Männik
TABi kommunikatsioonijuht
Tel. +37256201104
E-post: triin@arhitektuurikeskus.ee