9. september - 18. oktoober 2015

9.09 - 18.10 2015

>

E

T

K

N

R

L

P

<

Uudised

Tallinna vallutavad TABi installatsioonid

08.09.2015

TABi saab näha ka Tallinna tänavatel – linna kerkivad mitmed installatsioonid. Eesti Arhitektuurimuuseumi ette on kerkimas TABi kuraatorinäituse “Keha ehitus / Body Building” kuraatorite Sille Pihlaku ja Siim Tuksami installatsioon, mille “väike vend” avatakse Vabaduse väljakul 12. septembril.


Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakond on Harju tänava haljasalale juba püsti pannud varjualuse “Lugeja”. Installatsioon ON+OFF (Dis-)Embarking Rhythms of Transient Communities avatakse kolmapäeval Tallinna sadama D-terminali ees, autoriks Stop and Go.

Kultuurikatla ees saab näha Tallinna Tehnikakõrgkooli arhitektuuri ja keskkonnatehnika tudengite TAB-Lab näitust kõnetavat installatsiooni “Second Nature”, mis küsitleb looduse kui isejuhtiva süsteemi allutamist inimese kontrolli alla ning selle kujundamist vastavalt inimese vajadustele. Üks suuremaid installatsioone kerkib aga lausa Kultuurikatla sisse – Marco Casagrande neljakorruseline Paracity, mis on osa TAB-Lab näitusest.