9. september - 18. oktoober 2015

9.09 - 18.10 2015

>

E

T

K

N

R

L

P

<

Partnerid

Tallinna arhitektuuribiennaal TAB saab teoks tänu paljude partnerite toele ja heale nõule. Kolmandale TABile panid õla alla järgmised organisatsioonid:Silberautol on hea meel olla Eesti arhitektuuri toetajaks. Alates 2015. aasta algusest toetab Silberauto Eesti Arhitektuurikeskuse kaudu siinse arhitektuuri arengut, tutvustamist kodu- ja välismaal ning arhitektuurialase info kogumist ja vahendamist. Nii Silberauto kui ka Tallinna arhitektuuribiennaal hoiavad oma valdkonna kvaliteedi lippu kõrgel.VELUX Eesti, Läti ja Leedu toetavad Tallinna Arhitektuuribiennaali eesmärgiga panustada kohaliku arhitektuurikultuuri edendamisse. Päevavalgust ja head sisekliimat propageeriva ettevõttena peame oluliseks tehnoloogiate kaasamist ning arhitektuurivaldkonna arendamist tulevikus. Arhitektuuri toetajatena aastatepikkust kogemust omades leiame, et TAB on hea võimalus päevavalguse, värske õhu ja hea elukvaliteedi teadvustamiseks.

Sportlandi missiooniks on muuta inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi pakutavate toodete ning teenuste. Tallinna Arhitektuuribiennaaliga seob Sportlandi eesmärk olla innovatsiooni juures. Nii nagu arhitektuuri puhul, on ka sporditoodete tulevikuks uued materjalid ja uued tehnoloogiad.

Partnerid

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostukeskus, mis avamisest saati on pakkunud publikule lisaks moe- ja ostuelamustele rikkalikke kultuurielamusi ning olnud oma valdkonnas teenäitaja rollis. Tallinna Arhitektuuribiennaali abistamine laiema publiku kaasamisel ja teadvustamisel tulevikku vaatava linnaplaneerimise ja arhitektuuri osas on igati loogiline samm.Ametlikud logistikaparnterid


Visioonivõistluse partnerid

Kuraatorinäituse partnerid
TAB-LABi partnerid
TABi külalisi majutavad

Koostööpartnerid